Kredito unija „Vievio taupa“: ar žinote, kiek kainuoja jūsų įmonės mokėjimo sąskaita?

Šiandien sunkiai rastume įmonę, kuri kažkurioje finansų įstaigoje neturėtų mokėjimo sąskaitos. Mokėjimo sąskaita reikalinga tiek gaunant pajamas iš kitų šaltinių, tiek atsiskaitant su tiekėjais, apmokant sąskaitas už komunalines paslaugas ar pervedant darbo užmokestį darbuotojams. Vis dėlto net ir mokėjimo sąskaitos turėjimas reikalauja žinių, kiek pastaroji kas mėnesį atsieina jūsų įstaigai.

Kredito unijos „Vievio taupa“ administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė Jolita Virganavičienė pastebi, kad neretai klientų užklausus, kiek šie per mėnesį sumoka už įmonės mokėjimo sąskaitą, pastarieji sutrinka: „Dažnai įmonės atsidariusios mokėjimo sąskaitą vienoje ar kitoje finansų įstaigoje, ilgą laiką prie šio klausimo nebesugrįžta. Vis dėlto įmonės auga, didėja apyvarta, atliekamų operacijų skaičius, tad ir mokėjimo sąskaitos turėjimas su laiku gali išbrangti.“

J. Virganavičienė rekomenduoja įmonių vadovams ar už buhalteriją atsakingiems darbuotojams periodiškai peržiūrėti, kaip keitėsi įmonės poreikiai ir kokiomis sąlygomis buvo atidaryta mokėjimo sąskaita. „Finansų įstaigose gali būti apmokestintas tiek sąskaitos atidarymas, taip pat, nepasirinkus būtiniausių paslaugų krepšelio, – ir kiekvienas atliekamas pavedimas. Įstaigoms rekomenduoju laikas nuo laiko patikrinti, ar pakanka pasirinkto paslaugų krepšelio bei pasidomėti galimomis alternatyvomis“, – teigia J. Virganavičienė.

Atidaryti mokėjimo sąskaitą kredito unijoje „Vievio taupa“ nekainuoja, o pasiūlymas mokėjimo sąskaitos krepšeliui pateikiamas atsižvelgus į individualią situaciją. „Mūsų kredito unija yra išskirtinė tuo, kad kalbamės su kiekvienu klientu, kad sužinotume įmonės poreikius ir galėtume pateikti geriausiai juos atitinkantį pasiūlymą“, – teigia J. Virganavičienė ir primena, kad grynųjų pinigų įnešimas į įmonės mokėjimo sąskaitą taip pat yra nemokamas.

Kredito unijoje „Vievio taupa“ mokėjimo sąskaitą atidarę juridiniai asmenys taip pat gali naudotis ir kitomis kasdienėmis finansinėmis paslaugomis: nuo mokėjimo sąskaitos, elektroninės bankininkystės ar LKU išmaniosios programėlės, iki tarptautinių mokėjimo kortelių „Mastercard Business“. Taip pat unija teikia mokėjimo kortelių aptarnavimo ir skaitytuvų nuomos paslaugą.

Kredito unija „Vievio taupa“ yra LKU kredito unijų grupės narė. Daugiau informacijos apie kredito unijos „Vievio taupa“ teikiamas finansines paslaugas – Draugystės g. 19-44 (Elektrėnai) arba Vilniaus g. 47 (Vievis). Taip pat kviečiame susisiekti tel. nr. 8 52 834 574 arba el. p. kuvt@lku.lt.