Kredito unijoje „Vievio taupa“ – svarbiausios finansinės paslaugos Jūsų poreikiams

Kredito unija „Vievio taupa“ jau daugiau nei 25 metus pažįstama Elektrėnų savivaldybės gyventojams. Pirmosios kredito unijos Lietuvoje veikla nenutrūko net ir visai finansų rinkai sudėtingiausiais laikotarpiais, o šiandien „Vievio taupa“ ne tik siūlo visas svarbiausias finansines paslaugas patraukliomis sąlygomis, bet ir nuosekliai atsinaujina.

Lietuviška kredito įstaiga – artima savo bendruomenei

Jau nuo 1995 metų veikianti kredito unija „Vievio taupa“ šiandien vienija daugiau nei 1100 narių, kurių didžioji dalis – privatūs asmenys. Didžiausios Lietuvoje LKU kredito unijų grupės narė „Vievio taupa“ klientus aptarnauja tiek pagrindinėje būstinėje Elektrėnuose, tiek nutolusiose kasoje, įsikūrusioje Vievyje.

„Komerciniams bankams perkeliant savo paslaugas į elektroninę erdvę, o grynųjų pinigų operacijas – iš skyrių į savitarnos erdves, mūsų kredito unija lieka atvira savo nariams. Nors turime aibę paslaugų ir elektroninėje erdvėje, tačiau įvertinę, kad daliai klientų yra svarbus gyvas kontaktas bei specialisto konsultacija, – visada esame pasirengę išklausyti ir patarti rūpimais finansinių paslaugų klausimais“, – pasakoja kredito unijos „Vievio taupa“ administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė Jolita Virganavičienė.

Kredito unija „Vievio taupa“ – lanksti finansų partnerė, teikianti visas svarbiausias paslaugas pagal klientų poreikius: nuo mokėjimo sąskaitos ir el. bankininkystės „i-Unija“ iki bekontakčių mokėjimo kortelių, indėlių bei kreditų privatiems asmenims, smulkiajam verslui ar ūkiui.

Finansinės paslaugos patrauklesniais įkainiais

Kredito unija „Vievio taupa“ – kooperatinė finansų įstaiga, kurios pelnas lieka Elektrėnų savivaldybės bendruomenėje. Dėl tos priežasties, kredito unija gali palankesnėmis sąlygomis teikti visas finansines paslaugas.

„Įrastai kitose finansų įstaigose turint mokėjimo sąskaitą yra taikomi tam tikri mėnesiniai mokesčiai, o štai mokėjimo sąskaita mūsų kredito unijoje – nemokama“, – tikslina J. Virganavičienė.

Turintieji mokėjimo sąskaitą kredito unijoje „Vievio taupa“, ja gali pasinaudoti tiek atvykę į klientų aptarnavimo vietą, tiek prisijungę prie el. bankininkystės sistemos „i-Unija“. Mokėjimo sąskaita suteikia galimybę atlikti pinigų pervedimo operacijas Lietuvoje ir Europoje, sumokėti už komunalines ar kitas paslaugas. Taip pat į ją gali būti pervestas darbo užmokestis arba pensija, o esant poreikiui – lėšos iki 550 eurų kredito unijoje yra išgryninamos nemokamai.

Taip pat kredito unija „Vievio taupa“ siūlo įsigyti debetinę mokėjimo kortelę „Maestro“, kuria galima atsiskaityti už pirkinius ir paslaugas įprastose prekybos ar paslaugų teikimo vietose Lietuvoje bei užsienyje.

„Praėjusių metų pabaigoje LKU kredito unijų grupė, kuriai priklauso ir „Vievio taupa“, prisijungė prie nepriklausomo bankomatų tinklo „Medus“. Nuo šiol šiuose bankomatuose mūsų kredito unijos mokėjimo kortelių turėtojai gali išsigryninti lėšas, įnešti grynuosius pinigus, peržiūrėti atliktų operacijų išrašą ar pasitikrinti sąskaitos likutį“, – pasakoja J. Virganavičienė.

Indėlis kredito unijoje – saugu ir efektyvu

Žinia, kad net ir mažiausia infliacija gali turėti didelį neigiamą poveikį asmens santaupoms, o grynaisiais laikomos lėšos namuose yra neapsaugotos nuo nenumatytų atvejų. Nors šiuo metu palūkanos yra itin žemos visoje euro zonoje, tačiau kredito unija „Vievio taupa“, pasirašiusiems 5 metų terminuotojo indėlio sutartį, siūlo 1,2 % metines palūkanas.

„Terminuotasis indėlis yra vienas geriausių trumpalaikio taupymo įrankių. Taip pat galimybė gauti palūkanų už indėlius šiuo neužtikrintumo laikotarpiu – puikus būdas išsaugoti ir auginti turimas lėšas “, – aiškina J. Virganavičienė pridėdama, kad kredito unijoje „Vievio taupa“ galima sudaryti terminuotojo indėlio sutartį pasirinktam, tačiau ne ilgesniam nei 5 metų laikotarpiui.

Kredito unija „Vievio taupa“, kaip ir visa LKU kredito unijų grupė bei ją prižiūrinti Lietuvos centrinė kredito unija, – yra indėlių draudimo sistemos narės, kurią administruoja valstybinė įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“. Todėl santaupos kredito unijoje iki 100 tūkst. eurų – apdraustos ir liks saugios.

Daugiau informacijos apie kredito unijos „Vievio taupa“ teikiamas finansines paslaugas – Draugystės g. 19-44 (Elektrėnai) arba Vilniaus g. 47 (Vievis). Taip pat kviečiame susisiekti tel. nr. 8 52 834 574 arba el. p. kuvt@lku.lt.